niedz., 07.11.2021

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Zniszczenie i odbudowa Starego Miasta | rodzinne oprowadzanie

Zapraszamy na oprowadzania po wystawie Centrum Interpretacji Zabytku – Muzeum Odbudowy Starówki.

• Dlaczego warszawska Starówka znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO?
  • Jak to możliwe, że w zaledwie 5 lat podniosła się z gruzów?

Zachęcamy do udziału w rodzinnym zwiedzaniu naszej wystawy – wspólnie poszukamy na makiecie różnic między przedwojennym a dzisiejszym Starym Miastem, przygotowaliśmy również zagadki na spostrzegawczość!

Przyjdź i dowiedz się, jakie tajemnice kryje Stare Miasto i dlaczego jest tak wyjątkowe.