niedz., 03.10.2021

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Zniszczenie i odbudowa Starego Miasta | Weekend seniora z kulturą

Muzeum Warszawy bierze udział w tegorocznej akcji „Weekend seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów i seniorek do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tych dniach do wszystkich oddziałów Muzeum wejście dla seniorów i seniorek jest bezpłatne! Zapraszamy do odwiedzania naszych wystaw stałych, czasowych, a także do udziału w wydarzeniach.

Zniszczenie i odbudowa Starego Miasta

Zapraszamy na oprowadzania po wystawie Centrum Interpretacji Zabytku – Muzeum Odbudowy Starówki.

• Dlaczego warszawska Starówka znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO?
  • Jak to możliwe, że w zaledwie 5 lat podniosła się z gruzów?

Przyjdź i dowiedz się, jakie tajemnice kryje Stare Miasto i dlaczego jest tak wyjątkowe. Zapraszamy na oprowadzanie rodzinne, w weekend seniora szczególnie babcie i dziadków z wnuczkami!

Sprawdź wszystkie wydarzenia w ramach Weekendu seniora z kulturą.