śr., 20.10.2021

5 PLN

Wille i pałace Italii: Palazzo Doria Pamphilj | ONLINE

Grafika. Na różowym tle napis Spacery UNESCO. Spacery online Środa 18:30

W cyklu spotkań, poświęconych architekturze i kolekcjom Italii, przyglądamy się losom znanych włoskich rodów i ich rezydencji.

Prowadzący: dr Olaf Kwapis – historyk sztuki, od 2012 związany z Collegium Civitas w Warszawie, od 2016 kierownik prowadzonych tamże studiów podyplomowych „Historia sztuki. Interpretacje”, kierownik Centrum Interpretacji Zabytku Muzeum Warszawy.

Informacje praktyczne:

Wejściówki online do kupienia przez stronę ewejsciowki.pl. Po opłaceniu wejściówki dostaniesz maila z linkiem do wykładu online. Wykład online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.

Terminy i tematy kolejnych wykładów:

• 3 listopada – Wille i pałace Italii: Rzym – Palazzo i Willa Farnese,
  • 17 listopada – Wille i pałace Italii: Rzym – Willa Borghese,
  • 1 grudnia – Wille i pałace Italii: Rzym – Pałac Kwirynalski.