Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

śr., 07.12.2022
18:00–19:30

Wykład
Centrum Interpretacji Zabytku
5 zł

Wille i pałace Europy. Pałac Potockiego w Paryżu i Zamek Montresor.

Emigracja polska we Francji XIX wieku jest kojarzona najczęściej z Hotelem Lambert. Jednak także inne rezydencje wpisały się w dzieje Polaków nad Sekwaną. Na tym spotkaniu przyjrzymy się Pałacowi Potockich w Paryżu i słynnemu Zamkowi Montresor.

Prowadzący: dr. Paweł Ignaczak

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Wykład odbywa się hybrydowo. Można w nim uczestniczyć stacjonarnie w siedzibie Centrum Interpretacji Zabytku na Starym Mieście (obowiązuje limit miejsc: 30 osób) lub online z domu albo dowolnego miejsca.

Wykłady stacjonarne kosztują 5 złotych i odbywają się w Centrum Interpretacji Zabytku na Starym Mieście (ul. Brzozowa 11/13). Bilety do nabycia online lub w kasie Centrum Interpretacji Zabytku. KUP BILET NA WYKŁAD STACJONARNY

Wykłady online kosztują 5 złotych, wejściówki do kupienia przez stronę eWejsciowki.pl. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do platformy ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować. KUP BILET NA WYKŁAD ONLINE


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.