sob., 26.03.2022

Warsztaty rodzinne

Warszawiacy przy pracy: urbanista i urbanistka

Budowanie miast nie jest łatwe. Trzeba pomyśleć o wielu rzeczach.

Na warsztatach zastanowimy się, jak powinno wyglądać miasto idealne, wygodne, piękne i funkcjonalne. Przyjrzymy się także samej Warszawie i jej odbudowie, aby zdecydować, czy została dobrze zaprojektowana. Zajrzymy do pracowni projektantów i architektów sprzed 70 lat, aby zobaczyć, jak im się pracowało. Podejmiemy też wyzwanie stworzenia własnego idealnego miasta!

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 5–8 lat

Miejsce: Centrum Interpretacji Zabytku, ul. ul. Brzozowa 11/13

Bilety w sprzedaży na 3 tygodnie przed wydarzeniem.

Jeden bilet upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.

Wydarzenie jest częścią cyklu warsztatów rodzinnych Warszawiacy przy pracySprawdź terminy pozostałych warsztatów.