sob., 06.08.2022

Spacer

Spacer z prof. Martą Leśniakowską: Miastowidzenie – fotografie Czesława Olszewskiego

Profesor Marta Leśniakowska, historyczka sztuki z Polskiej Akademii Nauk, oprowadzi po unikatowej wystawie wcześniej nie eksponowanych fotografii przedwojennych i powojennych autorstwa Czesława Olszewskiego.

Fotogramy będą punktem wyjścia do prezentacji wybranych obiektów architektury Warszawy – zarówno tych, które dziś odnajdujemy w przestrzeni miasta, jak też tych, które już nie istnieją. Wystawa powstała w Domu Spotkań z Historią, gdzie rozpocznie się spacer dotyczący Miastowidzenia.

Informacje praktyczne

Miejsce spotkania: Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20

Bilety: 5 zł

Kontakt: 22 2774495