sob., 27.10.2018

wstęp wolny

Promocja książki dr. Michała Bardela – Korek czy zakrętka? Wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o winie, tylko nie masz kogo zapytać

Dr Michał Bardel – nauczyciel akademicki, dziennikarz, redaktor naczelny dwumiesięcznika Czas Wina i juror w międzynarodowych konkursach winiarskich – był w ostatnich miesiącach gościem wykładów w Centrum Interpretacji Zabytku.

Podczas serii prezentacji poznaliśmy tajemnice francuskich regionów winiarskich wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dzięki porywającej opowieści naszego wykładowcy przenieśliśmy się już do Szampanii, Burgundii oraz Bordeaux.

Tym razem mamy przyjemność zaprosić na promocję najnowszej książki dr. Michała Bardela zatytułowanej Korek czy zakrętka? Wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o winie, tylko nie masz kogo zapytać. Spotkanie połączone będzie z degustacją wina.

Dr Michał Bardel wydał do tej pory m.in. książkę Zbrodnia i wino. Sensacyjny przewodnik po winach świata oraz (wraz z Wojciechem Gogolińskim) dwa tomy Wiedzy o winie.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są do odebrania w kasie Centrum Interpretacji Zabytku (ul. Brzozowa 11/13) lub do pobrania ze strony internetowej Muzeum Warszawy.