Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

pon., 05.12.2022
18:30–20:00

Wykład online
Centrum Interpretacji Zabytku
5 zł

O fotografii XX wieku. Sztuka jako fotografia: strategie współczesnego artysty

Fotografia minionego stulecia, o czym mówi w cyklu swoich wykładów w Centrum Interpretacji Zabytku profesor Marta Leśniakowska, ma różnorakie, interesujące oblicza. W ostatnim z cyklu spotkań poświęconych przypadkom fotografii minionego stulecia, Profesor odpowie na pytania: Jaki jest związek malarstwa i fotografii? Jak współczesna sztuka-fotografia dialoguje/mediuje z dawną sztuką? Ta złożona problematyka prezentowana będzie na przykładzie praktyk artystycznych kilku wybitnych twórców.

Wykłady online: kosztują 5 złotych, wejściówki do kupienia przez stronę eWejsciowki.pl. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do platformy ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.