sob., 13.05.2023

Zwiedzanie
wstęp bezpłatny

Noc Muzeów w Muzeum Odbudowy Starówki

Centrum Interpretacji Zabytku jest miejscem spotkań i rozmów o odbudowanym Starym Mieście.

Ekspozycja „Zniszczenie i odbudowa Starego Miasta” przedstawia losy warszawskiej Starówki z czasów przed, w trakcie i po II Wojnie Światowej. Koncentruje się na jej odbudowie i wpisie na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Oprowadzania w Noc Muzeów:

Weekend 13-14 maja – wstęp bezpłatny w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich.