sob., 18.05.2024 / niedz., 19.05.2024

Zwiedzanie
wstęp bezpłatny

Noc Muzeów na Starym Mieście

Wystawa w Centrum Interpretacji Zabytku Zniszczenie i odbudowa Starego Miasta przedstawia losy warszawskiej Starówki przed II wojną światową, w jej trakcie i po niej. Koncentruje się na odbudowie tego miejsca i wpisie na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Centrum Interpretacji Zabytku jest miejscem spotkań i rozmów o odbudowanym Starym Mieście, to unikatowe muzeum wykorzystujące w pełni nowoczesne technologie.

Podczas Nocy Muzeów odbędą się oprowadzania po wystawie:

W Noc Muzeów warto również odwiedzić Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawy oraz zwiedzić Barbakan.