czw., 28.04.2022

wstęp bezpłatny

Kalejdoskop wspomnień | Wiosna Pokoleń

Warsztaty dziennikarsko-fotograficzne

Wszystko wokół nas się zmienia. Warszawa, którą pamiętamy z dzieciństwa, dziś wygląda inaczej. Pozostały migawki wspomnień i zapamiętane rozmowy z tymi, którzy odeszli. W pamięci przechowujemy powidoki miasta, które ewoluowało architektonicznie i przestrzennie.

W czasie warsztatów katalizatorem wspomnień staną się obiekty z przestrzeni muzealnej. Ożywimy je, eksplorując pamięć i wybrane fragmenty Starego Miasta. Retrospekcje utrwalimy w formie wywiadów, zilustrowanych fotoreportażem.

Zapisy poprzez wypełnienie formularza internetowego.

Kontakt:
Anna Zdanowska, tel.: 22 277 44 36,
Monika Michałek, tel.: 22 277 44 32

Ważne: Prosimy o wypełnienie formularza oddzielnie dla każdej osoby.

Informacje praktyczne

Dla kogo: dzieci w wieku od 10 lat, młodzież, dorośli i seniorzy

Miejsce: Centrum Interpretacji Zabytku, ul. Brzozowa 11/13

Wydarzenie odbywa się w ramach Tygodnia Międzypokoleniowego.