wt., 19.09.2017

wstęp płatny

Japonia

Centrum Interpretacji Zabytku Muzeum Warszawy serdecznie zaprasza na cykl wykładów o wyróżnionych przez UNESCO dziełach sztuki i zespołach urbanistycznych, uznanych za trwałe dziedzictwo kulturowe ludzkości. Proponujemy trzy podróże do trzech różnych miejsc, oddalonych od siebie o tysiące kilometrów. Znajdą się wśród nich: Kyoto, Hiroszima, Tokio, Himeji, Historyczne Centrum Meksyku oraz starożytności Egiptu.

Dr Olaf Kwapis, historyk sztuki, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wykładowca Collegium Civitas, badacz sztuki włoskiej, organizator europejskich podróży edukacyjnych.