Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

wt., 22.09.2020
18:30–20:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 PLN

BudujeMY! | Podaj cegłę – zbuduj zespół, pracuj efektywnie. Warsztat dla dorosłych.

Lapidarium, Rynek Starego Miasta 42

limit miejsc: 15

 

W pracy, w życiu prywatnym, w organizacjach pozarządowych, w grupach nieformalnych, zawsze więcej zrobimy zespołowo. I choć czasami wydaje się to być niepotrzebne, trudne, i podchodzimy do tego z dystansem zbudowanie zespołu oraz zaplanowanie jego pracy da nam efekty, których w pojedynkę nigdy nie osiągniemy.  Na warsztacie podamy poznamy zasady wspólnego działania, które zmierza do celu.

 

Prowadzący: Tomasz Szymański, Wykładowca w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej oraz School of Ideas Uniwersytetu SWPS. Założyciel beginning | creative collaboration agency. któremu Klienci zlecają tworzenie zespołów i prowadzenie projektów, które chcą zrobić po raz pierwszy w życiu. Często są to projekty na styku światów: korporacji i startupów czy kultury i nauki z biznesem. Przykładowi Klienci: Bank Pekao SA, PayU, Uniwersytet Warszawski, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Grupa Żywiec, AioCare, ProperGate.  

 

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

 

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.