Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 02.08.2020
11:00–12:00

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
W cenie biletu na wystawę

BudujeMY! | Oprowadzanie dr. Jarosława Trybusia po ścieżce odbudowy

Miejsce zbiórki: Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42

limit miejsc: 5

Kup bilet

 

Muzeum pełne jest rzeczy związanych z odbudową Warszawy. Dr Jarosław Trybuś, główny kurator wystawy głównej, zna je wszystkie. Z okazji rocznicy wybrał najbardziej oddające klimat i historię odradzającej się po wojnie stolicy i na ich podstawie opowie tę niesamowitą historię jeszcze raz!

Prowadzący: dr Jarosław Trybuś – historyk sztuki, krytyk architektury, wykładowca. W latach 2012–2019 wicedyrektor Muzeum Warszawy ds. merytorycznych. Autor licznych publikacji poświęconych architekturze, szczególnie warszawskiej, współzałożyciel fundacji Centrum Architektury. Laureat licznych nagród, w tym Złotego Lwa z XI Biennale Architektury w Wenecji oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za 2008 rok. Główny Kurator Wystawy Głównej w Muzeum Warszawy oraz samej ścieżki odbudowy.

 

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

 

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.