czw., 27.08.2020

Lapidarium Muzeum Warszawy, wejście od ul. Nowomiejskiej 8

limit miejsc: 30

Bilety do pobrania w dniu wydarzenia od godziny 12:00

Warszawa, rok 1952. Apogeum stalinizmu. Sabina, nieśmiała i wrażliwa młoda kobieta, mieszka wraz z matką i babcią, które pragną za wszelką cenę wydać ją za mąż. Subtelna dziewczyna marzy jednak o wielkiej miłości.

Pewnego wieczoru zostaje napadnięta. Na ratunek przychodzi jej idealny mężczyzna, w którym bohaterka błyskawicznie się zakochuje. Nie wie, że przystojny Bronisław jest w rzeczywistości bezwzględnym ubekiem. Gdy jej ukochany odsłania swą prawdziwą twarz kobieta podejmuje drastyczne kroki, by obronić siebie i swoją rodzinę.

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.