Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

wt., 25.08.2020
18:30–20:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 PLN

BudujeMY! | Jak zrobić wszystko, co ważne i nie zwariować. Zarządzanie sobą w czasie. Warsztat dla dorosłych.

Lapidarium, Rynek Starego Miasta 42

limit miejsc: 15

Kup bilet

 

Czas płynie nieubłaganie, na niego mamy mniej wpływu niż na nasz sposób planowania i realizowania własnego dnia, tygodnia, miesiąca. Bez planu dzisiejsze życie jest jak dryfowanie. Z drugiej strony na oceanie zdarzeń nie można zaplanować wszystkiego. Więc jak dotrzeć do celu? Tego dowiemy się w czasie warsztatu.

Prowadzący: Tomasz Szymański – jest wykładowcą w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej oraz School of Ideas Uniwersytetu SWPS. Założyciel beginning | creative collaboration agency, któremu klienci zlecają tworzenie zespołów i prowadzenie projektów, które chcą zrobić po raz pierwszy w życiu. Często są to projekty na styku światów: korporacji i startupów czy kultury i nauki z biznesem. Przykładowi klienci: Bank Pekao SA, PayU, Uniwersytet Warszawski, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Grupa Żywiec, AioCare, ProperGate. 

 

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

 

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.