wt., 25.08.2020

Muzeum Warszawy
10 PLN

BudujeMY! | Jak zrobić wszystko, co ważne i nie zwariować. Zarządzanie sobą w czasie. Warsztat dla dorosłych.

Lapidarium, Rynek Starego Miasta 42

limit miejsc: 15

Kup bilet

Czas płynie nieubłaganie, na niego mamy mniej wpływu niż na nasz sposób planowania i realizowania własnego dnia, tygodnia, miesiąca. Bez planu dzisiejsze życie jest jak dryfowanie. Z drugiej strony na oceanie zdarzeń nie można zaplanować wszystkiego. Więc jak dotrzeć do celu? Tego dowiemy się w czasie warsztatu.

Prowadzący: Tomasz Szymański – jest wykładowcą w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej oraz School of Ideas Uniwersytetu SWPS. Założyciel beginning | creative collaboration agency, któremu klienci zlecają tworzenie zespołów i prowadzenie projektów, które chcą zrobić po raz pierwszy w życiu. Często są to projekty na styku światów: korporacji i startupów czy kultury i nauki z biznesem. Przykładowi klienci: Bank Pekao SA, PayU, Uniwersytet Warszawski, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Grupa Żywiec, AioCare, ProperGate.

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.