Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

wt., 11.08.2020
18:30–20:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 PLN

BudujeMY! | Hodowla roślin w małych mieszkaniach. Warsztat dla dorosłych.

Lapidarium, Rynek Starego Miasta 42

limit miejsc: 15

Kup bilet

 

Jedną z istotnych kwestii poruszoną podczas odbudowy starówki było wprowadzenie na nią zieleni, której niestety brakowało w historycznej dzielnicy przed 1939 rokiem. Brak drzew nie przeszkadzał warszawiakom w hodowaniu zielonych przyjaciół nawet w niewielkich mieszkaniach. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak dbać o roślinki nawet w tak małych mieszkaniach, jakie powstawały w czasie odbudowy, to zapraszamy na roślinny warsztat z Pauliną z Auris Garden! Spotkanie będzie okazją poznania tajników uprawy roślin domowych, ziołowego ogródka oraz lekcją przesadzania roślin domowych! 

Prowadząca: Paulina Kłos – kuratorka sądowa, aby nadać życiu równowagi ponad 3 lata temu zdecydowała się pracować zarówno ze swoimi podopiecznymi, jak i z roślinami, które dają jej mnóstwo radości. Właścicielka firmy Auris Garden i miłośniczka natury, na łonie której spędza każdą wolną chwilę.  

 

Cykl: BudujeMY! Rocznica odbudowy Warszawy

 

Program finansuje Urząd m.st. Warszawy.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.