pt., 19.07.2024

udział bezpłatny

Staromiejskie szczeliny i dziury. Spotkanie wokół przyrody Starówki | 71. Urodziny Starówki

Grafika. Żółty napis 71. Urodziny Starówki na zdjęciu kamienic z fajerwerkami w tle. Na zdjęcie nałożony kolor zielony.

Wyjątkowe spotkanie z Michałem Książkiem – pisarzem i podróżnikiem, oraz Wiesławem Kamińskim – ogrodnikiem i opiekunem ekspozycji Muzeum Warszawy. Razem opowiedzą oni o staromiejskiej florze i faunie. W trakcie spotkania prowadzący pokażą zdjęcia zrobione podczas przyrodniczych wypraw po Starym Mieście i nie tylko.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością ruchową, intelektualną, w spektrum autyzmu

Udział na podstawie bezpłatnych biletów do pobrania online.

Wydarzenie jest częścią programu 71. Urodzin Starówki.