niedz., 19.09.2021

Europejskie Dni Dziedzictwa

Zapraszamy na wydarzenie przygotowane z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa. Tegorocznym tematem projektu są Smaki Dziedzictwa. Z tej okazji przygotowaliśmy wykład online Bartka Kieżuna.

Bartek Kieżun – jest dziennikarzem kulinarnym związanym z magazynem Kukbuk. Z wykształcenia jest antropologiem kultury i absolwentem Szkoły Sommelierów. Współpracuje z Radiem Kraków, serwisem Wirtualna Polska, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Prowadzi warsztaty, organizuje wyjątkowe kolacje degustacyjne oraz sędziuje w konkursach kulinarnych. Jest autorem książki „Italia do zjedzenia”, kulinarnego przewodnika po Włoszech.

Wydarzenie online transmitowane na Facebooku Muzeum Warszawy.