niedz., 26.07.2020

Spacer
5 PLN

Święto Starego Miasta: Spacer z Michałem Krasuckim

Zniszczone w czasie II wojny światowej w ramach celowych działań niemieckich Stare Miasto w Warszawie zachwyca dziś swoim urokiem mieszkańców i gości stolicy. Jak to się stało, ze przywrócono je do życia, kto był odpowiedzialny za podejmowane decyzje i gdzie znajdziemy ślady odbudowy opowie podczas spaceru Stołeczny Konserwator Zabytków – Michał Krasucki.

Prowadzący: Michał Krasucki – historyk sztuki pełniący funkcję Stołecznego Konserwatora Zabytków, szczególnie zainteresowany historią architektury Warszawy z XIX i XX wieku i autor wielu publikacji na ten temat.

Więcej informacji o Święcie Starego Miasta i pozostałe wydarzenia.

Informacje dodatkowe:

1. Bilety do kupienia na stronie internetowej.
  2. Miejsce spotkania: pomnik Syreny na Rynku Starego Miasta
  3. Przed rozpoczęciem spaceru poprosimy Cię jeszcze o wypełnienie stosownego formularza, abyśmy mieli możliwość szybkiego skontaktowania się z Tobą w razie takiej konieczności.
  4. Pamiętaj, aby podczas spaceru zachować odstęp od innych uczestników wynoszący co najmniej 2 metry. Pod warunkiem zachowania wymaganego dystansu nie ma obowiązku posiadania maseczki ale zachęcamy Cię do tego. Maseczkę możesz nabyć w kasie muzeum przed rozpoczęciem spaceru.
  5. Maksymalna liczba uczestników spaceru to 6 osób.