Zarezerwuj Zarezerwuj Kup bilet

Wstęp bezpłatny

Nowa miejskość Warszawy: Śmieci | ONLINE

Cykl: Nowa miejskość Warszawy

Śmieci – niekończąca się historia z kończącą się perspektywą czy zasób z niekończącym się horyzontem możliwości? Jakiej przyszłości i etyki śmieci potrzebujemy jako warszawiacy? Jaka powinna być, w obliczu kryzysu środowiskowego i nowego Europejskiego Zielonego Ładu, nowa kultura odpadów w naszym życiu codziennym? Jak ją budować i jak wprowadzać ją w życie codziennie w najbliższych latach w Warszawie?

Wydarzenie odbędzie się na Facebooku Muzeum Warszawy

Goście:

Joanna Kądziołka – kulturoznawczyni, członkini Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, pomysłodawczyni Festiwalu Zero Waste i kampanii edukacyjnej Wrzucam. Nie wyrzucam

Stanisław Łubieński – kulturoznawca, publicysta, autor książki „Książka o śmieciach” (Agora, 2020)

Prowadząca: Marta Żakowska, Muzeum Warszawy, Magazyn Miasta

Sprawdź pozostałe wydarzenia z cyklu

Zarezerwuj Zarezerwuj