śr., 10.05.2017

Wstęp płatny 5 zł

Kalwaria Zebrzydowska

Muzeum Warszawy zaprasza na nowy cykl wykładów o wyróżnionych przez UNESCO dziełach sztuki, obiektach architektonicznych i zespołach urbanistycznych, uznanych za dziedzictwo kulturowe ludzkości.

Tym razem proponujemy podróż do Polski. Każdy jej etap będzie okazją do przypomnienia sobie najwartościowszych miejsc naszego kraju, pozwoli jednocześnie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego właśnie te obiekty znalazły się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO i co stanowi o ich wyjątkowej wartości.

Cykl wykładów połączony będzie z podróżą studyjną do Krakowa w drugiej połowie roku. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat, prosimy o kontakt z nami, adres email: ciz@muzeumwarszawy.pl.

10 maja 2017, godz. 18:30

Kalwaria Zebrzydowska

Dr Olaf Kwapis, historyk sztuki, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wykładowca Collegium Civitas, badacz sztuki włoskiej, organizator europejskich podróży edukacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że bilet na wykład w Centrum Interpretacji Zabytku kosztuje 5 zł.

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.